Весілля Романа та Цвітанни 15.09.13

Наша команда мала змогу працювати на дуже гарному весіллі, чим завдячуємо молодяткам Роману та Цвітанні. Щирі емоції, відвертість у почуттях – це те, що ми бачили і ловили впродовж їхнього весільного дня. До вашої уваги  LOVE STORY та 1 подружній танець.

Відеозйомка ЛЬвів Опреатор на весілля ВідеозймокаЦвітанна Роман Відеозйомка ЛЬвів dryzhbii  PQO4ytJkkl4

Щиро дякуємо, що довірили саме нам провести разом з вами, один із найважливіших днів у Вашому житті.

Підпишись на оновлення з блогу по E-mail


2 коментарі Написати відгук

  1. Ще два роки тому, переглянувши весільний відеофільм руки “невідомого майстра”, яким виявився Микола Походжай, вже тоді ми знали напевне, що ця людина буде поруч з нами в наш весільний день.Проходив час і ми мали змогу переглядати все нові і нові неповторні роботи, які з кожним разом ілюстрували все вищий професійний рівень, креативний підхід і авторський стиль. Тож наш вибір був очевидний.
    Коли ми познайомились ближче, то побачили що це відповідальна людина, яка знає свою справу і прагне до самовдосконалення.
    Відеозйомка насправді непростий процес, проте відеоператори були і друзями, і психологами, і гумористами – це все допомагало і налаштовувало на відповідну хвилю… Самим впоратись із хвилюванням було інколи дуже важко. І якби не ВИ – тепер наші дорогі друзі, то б ми не мали такої чудової пам’ятки на все життя!..
    Щиро дякуємо команді NEmo production та особисто Миколі Походжаю.
    З повагою і вдячністю, Роман та Цвітанна.

Залишити відповідь